" />
Uw bericht is ons veel waard
You revealed it perfectly!
no prescription cialis cheap cialis patentablauf in deutschland tadalafil generic generic cialis
how to purchase cialis on line https://issuu.com/cialisprofessional/# cialis sicuro in linea https://issuu.com/cialisprofessional/#
Heel snelle levering. Box in box ingepakt. Echt super bediening. Zeker een aanrader
Afgelopen zaterdag een bezoek gebracht op deze prachtige locatie.
Wat een overdaad aan prachtig vintage keramiek van veelal Duitse makelij uit de 60 en 70s.
Alles geweldig uitgestald en te koop voor een zeer schappelijke prijs.
Een enthousiaste eigenaresse gesproken die graag een praatje maakt om haar uit de hand gelopen hobby en geweldige collectie toe te lichten.
Werkelijk alles is in een perfecte conditie!
Een aanrader en een bezoek ter plaatse waard!
Gisteren samen met mijn zoon voor het eerst naar de winkel van Gini geweest nadat ik al een paar keer vaasjes had gekocht via de website. Vriendelijke, terzake kundige en attente eigenaresse die veel ruimte laat om rond te kijken. Die tijd en ruimte is ook wel nodig gezien de overweldigende en fantastische verzameling keramiek dat fraai is opgesteld. Een waar paradijs van vrnl. Duits vintage keramiek van uitstekende kwaliteit en schappelijk geprijsd. Een aanrader dus. Keerde weer huiswaarts met verschillende mooie aankopen.
Voor de tweede keer vaasjes besteld. Ook dit keer weer prima kwaliteit van de artikelen en snel en zeer zorgvuldig verpakt verzonden. Uitstekend dus.
Snel geleverd, goed ingepakt, erg blij mee.
Voor het eerst bij Repotta vazen gekocht en laten bezorgen. De vazen beantwoordden helemaal aan de verwachtingen en werden fantastisch en zeer zorgvuldig verpakt verzonden. Attente en fijne communicatie verder met de verkoper.
Al met al een aanbevelingswaardig adres voor de aankoop van mooie, kwalitatief goede en verzamelwaardige vazen.
Zeer tevreden voor de snelle afhandeling. Een berichtje sturen dat het pakketje is verzonden zou wel prettig zijn.
De kandelaber is bijzonder mooi, ben er zeer blij mee.
Eerste kennismaking met Repotta. Aangekochte schaal in goede staat en binnen 2 dagen afgeleverd.
Super mooie Ruscha wandtegel gekocht. Gelukkig had ik zelf nog een bevestigingsplaatje, zodat ik de tegel gelijk kon ophangen. Service super, ook zeer keurig verpakt :-) Ik ben er blij mee!!
Bedankt voor de snelle (en goed verpakte) levering van mijn Empoli karaf
Heb vorige week al een (zeer positieve) beoordeling verstuurd en ook van jullie daarop een reactie gekregen.
Binnen één dag mijn bestelling ontvangen. Perfekt verpakt en helemaal volgens de beschrijving. Ik ben erg tevreden !!!!!
Kopen via de webwinkel is mij uitstekend bevallen.
In de winkel in Wezep staat echter nog veel meer. Een bezoek aan deze winkel kan ik iedere liefhebber/verzamelaar van W. Germany vazen uit de jaren 50, 60 70 aanraden. De ontvangst is aller hartelijkst.
Verder is deze winkel niet alleen uniek door het aantal vazen, maar ook door de manier waarop ze gerangschikt zijn. Deskundigheid en gevoel voor kleuren en decors zijn duidelijk herkenbaar. En het keramiek is ook nog betaalbaar. De prijzen zijn lager dan de meeste vazen op Marktplaats, Etsy en Ebay. Een aanrader voor iedereen.
zojuist de 3 bij u gekochte items ontvangen.
Een dikke 10!
Met dank en graag tot een volgende keer.
Hele mooie Vest vazen en uitstekend verpakt. Bedankt, ook voor de vlotte afhandeling.
Ik ben zeer tevreden met het schaaltje, het voldoet helemaal aan m'n verwachting, jullie hebben het goed verpakt. Ik kan niet anders dan héél tevreden zijn.
Ik ben zeer tevreden met het schaaltje, het voldoet helemaal aan m'n verwachting, jullie hebben het goed verpakt. Ik kan niet anders dan héél tevreden zijn.
Super verpakt, 3 vazen in 1 doos...box in box!!
Blij met de D&B....aanwinst voor mijn verzameling.
Bedankt, groetjes Wiljo.
Very nice vase, good price, fast delivery, and excellent packaging. Overall a pleasant shopping experience.